Skip to main content

Кохання не знає меж, як і ваш прибуток у StormGain!

08 Feb, 2024
valentine-gift

Кохання витає в повітрі, а ми у StormGain вітаємо вас із Днем святого Валентина та пропонуємо взяти участь в ексклюзивній акції! З 8 до 14 лютого ви можете показати, як сильно ви любите криптотрейдинг і підвищити статус свого рахунку завдяки нашій акції до Дня всіх закоханих.

Як це працює?

Крок перший: У період з 8 до 14 лютого включно поповніть рахунок StormGain на суму від 140 USDT.

Крок другий: Досягніть всього 50% обороту за торговими операціями, необхідного для отримання нового статусу за Програмою лояльності. Новий статус буде активним до кінця лютого.

Депозит можна зробити як однією, так і кількома транзакціями. Вибір за вами! Тепер усю увагу на обсяг торгівлі. Укладайте угоди активно, а з нашими спрощеними вимогами досягти мети буде не складно.

Вимоги до обсягу торгівлі:

Щоб все було прозоро, ось необхідні вимоги для підвищення статусу рахунку в рамках акції:

  • Gold: 75 000 USDT (замість 150 000 USDT)
  • Platinum: 375 000 USDT (замість 750 000 USDT)
  • Diamond: 1 250 000 USDT (замість 2 500 000 USDT)
  • VIP 1: 3 750 000 USDT (замість 7 000 000 USDT)

Що Ви отримаєте?

15 лютого всі учасники, які виконали умови акції, отримають підвищення статусу, яке діятиме до кінця лютого.

Це означає:

  • більш високі обсяги торгових та обмінних операцій;
  • комісії з урахуванням знижки;
  • швидший хмарний майнер Bitcoin.

Уявіть собі, що ви зможете насолоджуватися перевагами та привілеями вищого статусу протягом всього місяця, просто скориставшися цією обмеженою за часом пропозицією! Перевірмо, яких вершин ви зможете досягти!

Чому StormGain?

Компанія StormGain прагне забезпечувати своїм користувачам максимально комфортні умови торгівлі. Незалежно від того, чи ви є досвідченим трейдером, чи тільки починаєте свій шлях у світ криптовалют, наша платформа пропонує все необхідне для досягнення успіху.

Завдяки зручному інтерфейсу, передовим торговим інструментам та ексклюзивним перевагам, ви можете торгувати впевнено та спокійно.

Не проґавте свій шанс

Цього дня святого Валентина побалуйте себе чимось особливим за допомогою акції від StormGain. Внесіть депозит, торгуйте та отримайте вищий статус. Так, усе настільки просто!

Але поспішайте! Пропозиція діє лише до 14 лютого. Не змарнуйте свій шанс підвищити статус та отримати максимальну вигоду від торгівлі криптовалютами зі StormGain.

Ви ще не стали клієнтом StormGain? Приєднуйтеся до нас прямо зараз і вже за лічені секунди ви зможете почати торгувати. Зробіть цей День святого Валентина незабутнім!

Це твій шанс!

Exchange BTC

Майнінг
Хочете отримати біткоін безкоштовно?

Спробуйте наш хмарний майнер Bitcoin і отримуйте додаткові криптовалютні винагороди на основі вашого обсягу торгівлі. Він стає доступним одразу після реєстрації.

Почати майнінг

Майнінг
Хочете отримати біткоін безкоштовно?

Спробуйте наш хмарний майнер Bitcoin і отримуйте додаткові криптовалютні винагороди на основі вашого обсягу торгівлі. Він стає доступним одразу після реєстрації.

Почати майнінг