Skip to main content

Сигнали для торгівлі криптовалютою

Приймайте рішення щодо торгівлі криптовалютою на основі торгових сигналів StormGain. Кожен сигнал на купівлю або продаж має два основних показники - прибутковість і ймовірність, які допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Сигнали доступні безкоштовно одразу після реєстрації
Сигнали для торгівлі криптовалютою
iphone

Вбудовані інструменти управління ризиками

Кожний торговий сигнал має типові параметри для Stop Loss (закриття угоди при втраті X) та Take Profit (закриття угоди при прибутку X), доступні для використання за власним бажанням.

Також існують опції Збільшення та Авто-збільшення для збільшення суми інвестицій у випадку сприятливої тенденції відкритої позиції.

Торгуйте криптовалютою за допомогою технічного аналізу

Приймайте торгові рішення, перевіряйте гіпотези та плануйте угоди на основі даних від професійних трейдерів. Сигнали базуються на аналізі технічних індикаторів.
checkbox icon

Використовуйте торгові сигнали, щоб бути в курсі поточних тенденцій і торгувати відповідно до ринку.

Checkbox icon

Торгові сигнали мають налаштування тейк-профіту та стоп-лоссу, щоб допомогти вам керувати ризиками.

Checkbox icon

Доступно на будь-якому пристрої, включаючи розширену версію в Telegram-каналі.

Checkbox icon

Торгові сигнали автоматично коригуються на основі поточної ціни активу.

FAQ про криптовалютні сигнали

Що таке криптовалютні торгові сигнали для StormGain?

Наші торгові сигнали для криптовалют - це готове рішення для торгівлі криптовалютою. Все, що потрібно зробити трейдеру - це вибрати обсяг торгівлі та кредитне плече. Рішення надає рекомендації щодо напрямку торгівлі, ціни входу та параметрів тейк-профіту і стоп-лоссу. Ця функція доступна тільки в нашому мобільному додатку.

Якщо ви хочете скористатися нею, просто виберіть "З сигналами" у вкладці "Торгівля".

Після цього з'явиться список інструментів, для яких на даний момент доступні готові сигнали для торгівлі на криптовалютою. Доступні інструменти будуть позначені спеціальною іконкою.

Щоб скористатися сигналом, просто натисніть або торкніться потрібної криптовалюти. Після цього відкриється торгове вікно.

Як використовувати торгові сигнали для криптовалют

Щоб скористатися сигналом, просто натисніть або торкніться потрібної криптовалюти. Після цього відкриється торгове вікно.

Після цього натисніть або торкніться відповідної кнопки сигналу. У прикладі це "Сигнал на покупку".

Якщо ви хочете використовувати сигнал для відкриття угоди або змінити його параметри за замовчуванням, натисніть "Використовувати сигнал". Відкриється діалогове вікно.

Ви можете змінити суму інвестицій або кредитне плече, натиснувши або торкнувшись відповідної вкладки в StormGain.

Ваші рівні тейк-профіту і стоп-лоссу будуть автоматично перераховані на основі вхідних торгових параметрів. Після цього натисніть або торкніться "Підтвердити покупку (продаж) за ціною..."

Що таке індикатор ймовірності в торгових сигналах для криптовалют?

Ймовірність, необхідна для отримання прибуткового сигналу, становить приблизно 65%-75%, залежно від ситуації на криптовалютному ринку і конкретної криптовалюти. Сигнали генеруються за допомогою технічного аналізу. Тому, якщо ви хочете отримати прибуток, будь ласка, обирайте сигнали з більшою ймовірністю.

Як управляти ризиками за допомогою торгових сигналів для криптовалют

Щоб управляти ризиками за допомогою криптовалютних сигналів, виставляйте ордер стоп-лосс для кожної відкритої позиції. Ви можете зробити це в області підтвердження при відкритті позиції, вибравши опцію Stop Loss.

Ви також можете виставити ордер стор-лосс для вже відкритих позицій. Встановлюйте ордери стоп-лосс в USDT і ціні криптовалюти.

Ви можете встановити ордер стоп-лосс як фіксовану частину від початкової суми інвестиції. Наприклад, ви можете встановити діапазон 5%-10%-15%-20% і більше. Таким чином, ви можете управляти ризиком у всіх своїх угодах.

Для яких криптовалют StormGain пропонує сигнали?

Сигнали StormGain для торгівлі криптовалютою  доступні для наступних криптовалют:

  • ETHBTC
  • ETHUSDT
  • BTCUSDT
  • LTCUSDT
  • LTCBTC
  • XRPUSDT
  • BCHUSDT
  • DASHBTC

Як отримати доступ до сигналів для торгівлі криптовалютою в Telegram

Щоб отримати доступ до наших торгових сигналів для криптовалют в Telegram, натисніть "Отримати доступ до Telegram-бота" над розділом FAQ, введіть свою електронну адресу і перевірте поштову скриньку на наявність відповідного повідомлення.

Переглянути більше Hide more

Спробуйте торгові сигнали StormGain