Skip to main content

3 кроки для купівлі криптовалюти за допомогою кредитної картки

Можливо, ви хочете дізнатися, як купити криптовалюту? Існують два способи: ви можете придбати її за допомогою кредитної картки або іншої криптовалюти. У цьому посібнику всього за кілька кроків ми пояснимо, як купити криптовалюту за допомогою кредитної картки у нашому додатку та зберегти її у безкоштовних криптокошельках StormGain.

Step 1/3
Step 2/3
Step 3/3

Ви готові купувати криптовалюту!

Завантажте наші мобільні додатки

або скористайтеся веб-версією

Ви можете купувати і зберігати на StormGain наступні криптовалюти:

FAQ:

Чи є різниця між спробою купити криптовалюту за допомогою дебетової картки та кредитної?

Ні, немає різниці між використанням дебетової або кредитної картки для покупки криптовалюти. Важливо лише, який провайдер платежів використовується для покупки криптовалюти за допомогою картки. Різні провайдери платежів мають різні комісії за обробку транзакцій. StormGain не стягує жодних комісій, коли ви купуєте криптовалюту за допомогою кредитної картки.

Чи потрібно проходити KYC, щоб купувати криптовалюту за допомогою кредитної картки?

StormGain не вимагає від вас пройти процедуру перевірки особи (відому як KYC, або процедура Know Your Client), коли ви купуєте криптовалюту за допомогою кредитної картки. Провайдер платежів може попросити вас підтвердити вашу особу. Однак, якщо ви вже використовуєте цього провайдера платежів для інших послуг або цілей, то не повинно бути жодних проблем. Тому, ви можете купити криптовалюту за допомогою кредитної картки без перевірки.
 

Чи потрібно купувати цілу криптомонету?

Ні, не потрібно купувати цілу монету. Почніть з тієї кількості, яку ви хочете. Як і більшість фіатних валют, які можна поділити на невеликі суми (наприклад, долари і євро на центи, песо і реали на сентаво і т.д.), криптовалюти також можна поділити на менші одиниці. Наприклад, біткойн поділяється на сатоші, які складають лише 1/100 000 000 від 1 BTC.

Яка мінімальна сума криптовалюти, яку можна купити за допомогою кредитної картки?

Якщо ви бажаєте купити криптовалюту за допомогою кредитної картки, використовуючи фіатні гроші (наприклад, євро, долари, песо тощо), ви не можете покласти менше ніж 50 доларів.

При здійсненні покупки криптовалюти за допомогою криптовалюти (тобто переказу коштів з іншого гаманця криптовалюти на ваш гаманець у StormGain), мінімальний депозит становить 10 доларів.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сторінку Комісії та ліміти.

Як завантажити криптогаманець?

Криптовалютні гаманці вбудовані в програмне забезпечення торгівельного додатку StormGain. Щоб отримати криптовалютний гаманець, просто завантажте додаток StormGain з Google Play (для Android) або iOS App Store або увійдіть до веб-платформи StormGain з будь-якого пристрою Windows, Linux або Mac. Криптовалютний гаманець абсолютно безкоштовний для всіх користувачів StormGain.

Реєстрація в StormGain займає всього кілька секунд. Як тільки ви увійдете в свій обліковий запис, ви автоматично отримаєте доступ до 9 криптовалютних гаманців та 2 токенізованих активів (золото та срібло), кожен з яких показуватиме кількість доступної криптовалюти. Ви також побачите вартість кожної криптовалюти вираженої в USDT. Щоб поповнити гаманці, вам потрібно купити криптовалюту за допомогою кредитної картки або відправити криптовалюту з іншого криптовалютного гаманця.

Де я можу знайти адресу гаманця?

Адресу гаманця у відповідній криптовалюті ви можете знайти в особистому кабінеті. Перейдіть в розділ "Гаманеці", виберіть потрібну криптовалюту і натисніть "Поповнити". Там ви побачите адресу вашого гаманця StormGain.

Де я можу знайти тег депозиту?

Щоб знайти тег вашого депозиту, виконайте наступні кроки:
1 - Натисніть "Поповнити".
2 - Виберіть гаманець StormGain для XRP.
3 - Виберіть Ripple як спосіб оплати.
4 - Внизу з'явиться опція тегу депозиту.

Депонування коштів при купівлі криптовалюти за допомогою банківської картки

Це стандартна процедура після купівлі криптовалюти за допомогою банківської картки. Зазвичай цей процес не займає багато часу. Ця процедура спрямована на забезпечення безпеки коштів наших клієнтів на їхніх рахунках. Ми просимо вас з розумінням поставитися до цієї процедури.