Skip to main content
Icon

Гаманець

Скористайтеся нашим вбудованим гаманцем для зберігання та обміну криптовалют.

App screenshot

Мультивалютний гаманець StormGain

Вбудований мультивалютний гаманець StormGain - це простий спосіб захистити, керувати та обмінювати свої кошти, коли і де завгодно. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися і додати кошти до свого гаманця!

Пристрої, телефон, смартфон, настільний комп'ютер

Всі крипто опції

Незалежно від того, чи хочете ви обміняти, продати або перевести свої активи, криптогаманці StormGain дозволять вам це зробити за допомогою вбудованих інструментів.

24/7

Доступно 24/7

Доступ до гаманця 24/7 по всьому світу з будь-якого пристрою.

The shield

Безпека найвищого рівня

Будьте впевнені в безпеці завдяки найкращим у галузі протоколам безпеки та надійному шифруванню.

The wallet

Абсолютно безкоштовно

Вбудований гаманець StormGain є абсолютно безкоштовним.

silver

Обмінюйте токени в гаманці

Хеджуйте свій портфель, обмінюючи монети на золоті та срібні токени у вашому гаманці.

all-assets wallet

Всі ваші цифрові активи в одному місці

Швидкий доступ до всіх ваших криптовалют - BTC, ETH, BCH та багатьох інших.

Холодні гаманці для криптовалюти

Використовуйте можливості найпопулярнішого типу криптовалютних гаманців. Легко купуйте реальну криптовалюту та надійно зберігайте її.

FAQ

Що пропонує криптогаманець StormGain?

StormGain має вбудований криптогаманець для зберігання та обміну криптовалюти. Цифровий гаманець на основі блокчейну використовує контрольні суми для перевірки всіх ваших транзакцій, щоб переконатися, що вони досягають правильного місця призначення. Ви також можете використовувати свій криптогаманець StormGain для перевірки ціни криптовалют по відношенню одна до одної або до USDT.

Криптогаманець StormGain підтримує 6 найпопулярніших криптовалют: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin і Tether (USDT).

На яких пристроях працює криптогаманець?

Криптогаманець StormGain вбудований в нашу торгову платформу. Це означає, що гаманці доступні з будь-якого пристрою, на якому можна запустити StormGain. Це включає в себе мобільні пристрої, такі як смартфони і планшети під управлінням Android і iOS, а також стаціонарні комп'ютери або ноутбуки під управлінням Windows, Mac OS або Linux.

Криптогаманці StormGain доступні 24/7 з будь-якого пристрою, тому ви можете купувати, торгувати та обмінювати криптовалюту на ходу з мобільного телефону або не виходячи з дому. Відзначений нагородами мобільний додаток StormGain дозволяє легко обмінювати криптовалюту, використовуючи лише ваш смартфон.

Як завантажити криптогаманець StormGain?

Криптогаманці вбудовані в торговий додаток StormGain. Щоб отримати гаманець, просто завантажте та встановіть додаток StormGain в Google Play для телефонів на Android або в App Store для пристроїв на iOS. Ви також можете отримати доступ до платформи StormGain з вашого пристрою під управлінням Windows, Linux або Mac. Криптогаманець є абсолютно безкоштовним для всіх користувачів StormGain.

Реєстрація на StormGain займає всього кілька секунд. Після входу за допомогою своїх облікових даних ви автоматично отримаєте доступ до 6 криптогаманців і зможете побачити кількість криптовалюти в кожному з них. Ви також побачите ціну кожної криптовалюти в USDT.

Як найкраще поповнити мій гаманець?

StormGain дозволяє легко додавати кошти до вашого гаманця. Просто відкрийте StormGain в додатку або на веб-платформі та увійдіть за допомогою своїх облікових даних. Потім виберіть "поповнити" поруч з потрібною криптовалютою.

StormGain дозволяє легко вносити криптовалюту на ваш рахунок за допомогою дебетової/кредитної картки або банківського переказу SEPA. Це означає, що ви можете додавати кошти до своїх криптогаманців, використовуючи фіатну валюту, таку як долари США, британські фунти або євро. Ви побачите ціну криптовалюти до того, як зробите депозит. Транзакції підтверджуються в блокчейні за допомогою контрольних сум і перевіряються нашими партнерами, CoinMarketCap і Bits of Gold.

Чи можу я отримувати 12% річних від коштів на моєму рахунку?

Клієнти StormGain можуть отримувати до 12% річних на будь-яку криптовалюту, яку вони зберігають у своїх криптогаманцях, а також знижки до 20% на комісії, в залежності від балансу гаманця.

Які переваги має криптогаманець StormGain?

Інтегровані криптогаманці StormGain роблять торгівлю, зберігання та обмін криптовалюти швидшим і простішим, ніж будь-коли раніше. Доступ до всіх ваших криптовалют можна отримати з одного місця, що робить управління вашим криптовалютним портфелем надзвичайно простим.

Реєстрація на StormGain та використання 6 криптогаманців займає всього 5 секунд. Гаманці захищені двофакторною автентифікацією, провідними в галузі протоколами безпеки та надійним шифруванням, щоб забезпечити безпеку вашої криптовалюти в будь-який час. Криптоактиви частково зберігаються в гарячих гаманцях для проведення операцій, в той час як більша частина зберігається в холодних гаманцях для додаткової безпеки.

Завантажте гаманець StormGain зараз!

Насолоджуйтесь швидким доступом до всіх ваших криптовалют - BTC, ETH, BCH та інших - в одному місці.