Skip to main content

Як вивести криптовалюту

Ви можете вивести криптовалютні кошти, переказавши їх на існуючий криптовалютний гаманець.

Повний список криптовалют, доступних для зняття, а також пов'язаних з ними комісій, ви можете знайти на сторінці Комісії та ліміти.

Step 1/2
Step 2/2

Ви готові до виведення криптовалюти!

ПАМ'ЯТАЙТЕ:

* Ви можете переказувати мінімум 50 USDT (або еквівалент в іншій криптовалюті). Дізнайтеся більше на сторінці Комісії та ліміти.

** Для гаманців USDT, USDC та/або DAI використовуйте лише протокол ERC-20. Відправлення через інші протоколи валют може призвести до втрати ваших коштів.

Завантажте наші мобільні додатки

або скористайтеся веб-версією

Ви можете купувати і зберігати на StormGain наступні криптовалюти:

FAQ

Яка мінімальна сума зняття коштів?

Ви можете переказати мінімум 50 USDT (або еквівалентну суму в іншій криптовалюті). Якщо сума менша за 50 USDT, гроші не будуть зараховані на ваш рахунок. Дізнайтеся більше на сторінці Комісії та ліміти.

Чому запит на виведення коштів обробляється вручну?

У деяких випадках для запитів на виведення коштів потрібні додаткові перевірки. Ці перевірки проводяться для забезпечення безпеки коштів наших клієнтів на їхніх рахунках. Причини та детальний опис процесу цих перевірок не можуть бути опубліковані в інтересах забезпечення безпеки цих перевірок.

Ми просимо вашого розуміння і хочемо запевнити вас, що ми не ставимо собі за мету обмежити швидкість виведення коштів клієнтів. Навпаки, ми прагнемо забезпечити максимальну безпеку при роботі з нашою компанією.

На інших криптоплатформах запити на виведення коштів не обробляються вручну? Чому це відбувається на StormGain?

Запити на виведення коштів можуть оброблятися вручну на StormGain та інших платформах. Це звичайна практика безпеки. На інших платформах вона може називатися по-іншому.

Я зняв 35 USDT, але кошти не були зараховані.

Мінімальна комісія за виведення USDT становить 35 USDT. Зверніть увагу, що комісії залежать від ринкових умов і не встановлюються командою StormGain.

Також рекомендуємо перевірити останню інформацію в розділі Комісії та ліміти.

Мій запит на виведення коштів обробляється вручну. Як довго мені чекати?

Запити, оброблені вручну, займають трохи більше часу, ніж зазвичай. Ми не можемо встановити точний термін обробки запиту на виведення коштів.

Як дізнатися адресу гаманця при трансфері на сторонню платформу?

Адресу гаманця ви можете знайти на платформі, на яку ви здійснили переказ. Ми рекомендуємо вам звернутися до служби підтримки третьої сторони для отримання більш детальної інформації.